Author: d***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love the product and it’s handy to bring along when traveling..
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Price: 78.000₫
| Material | Glass |
| Occasion | Vacation |
| Color | Pink |
| Type | Mini Makeup Mirror |
| Power Supply | Battery Powered(Button/Coin Cell Battery) |
| Batteries Required | 2pcs CR2032 Button Cell |
| Batteries Included | Yes |
| Điện áp | 3 V |
| Chiều dài | 8 cm |
| Chiều rộng | 8 cm |
| Chiều cao | 1.3 cm |
| SKU | sb25011100056678581 |
Author: d***a
Date:
Review: Love the product and it’s handy to bring along when traveling..
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: o***k
Date:
Review: Beautiful and very good quality
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: n***5
Date:
Review: I love it it’s so good repurchased
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: b***4
Date:
Review: حبيييييييييييييييييييييييييييت
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm